3 Niedziela Adwentu, 17.12.2023.

Rozpoczynamy drugą część Adwentu, skierowaną ku Świętom Tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.

W poniedziałek, w naszej Parafii spowiedź adwentowa od godziny 15:00 do 18:00. Przerwa w spowiedzi od godziny 16:30 do 17:00.

Porządek Mszy świętych w tym tygodniu: poniedziałek i wtorek o godzinie 18:00; w środę o godzinie 17:00; w czwartek i piątek – tylko rano o godzinie 7:00. W sobotę o godzinie 17:00.

W piątek, od godziny 17:00 będzie dekorowany kościół na święta. Bardzo proszę Rodziców i kandydatów do bierzmowania o szczególne zaangażowanie, mogą przyjść także inni chętni. Kościół otworzą kościelni. Pracami pokieruje kilka osób z Rady Duszpasterskiej.

W sobotę rano sprzątanie całego kościoła.

W sobotę od godziny 9:00, odwiedzimy chorych z Komunią świętą. Można w zakrystii lub telefonicznie zgłosić osoby, które dodatkowo potrzebują spowiedzi i Komunii świętej. W styczniu nie będzie odwiedzin w domach.

W przyszłą niedzielę Wigilia. Zachęcam do zachowania tradycyjnego postu od mięsa i abstynencji. Msze święte w przyszłą niedzielę: 7:30, 10:30, 12:00 i Pasterka o 24:00.

Można nabyć opłatki w zakrystii, jeśli ktoś był nieobecny w czasie wizyty naszych kościelnych w domach.

Na stoliku znajdują się jeszcze świece na stół wigilijny. Cena 20 zł. Ofiary za świece można złożyć do skrzynki z gazetami.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kościół 200 zł.: Bożena Chochołek, Gabriela Syrek, Sylwia Byś i Bogdan Radoń.

Bóg zapłać za Waszą ofiarność.