28 Niedziela zwykła, 15.10.2023.

1. Po Mszy świętej można złożyć do puszek dobrowolne ofiary na żywy pomnik św. Jana Pawła II – stypendia dla niezamożnej młodzieży objętej opieką Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Różaniec w niedziele o godzinie 15:30, a w dni powszednie o 17:00.

3. Jutro, przypada 45 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Papieża.

4. W środę święto św. Łukasza Ewangelisty. Na Różańcu modlić się będziemy szczególnie za pracowników służby zdrowia i za chorych.

5. W środę o prowadzenie Różańca proszę ministrantów i lektorów. Po Mszy świętej zbiórka LSO.

6. W czwartek, w Domu Parafialnym przy jasielskiej farze odbędzie się spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas. Rozpoczęcie o godzinie 16:00.

7. W czwartek o poprowadzenie Różańca proszę kandydatów do bierzmowania. Po Mszy świętej będzie dla nich także katecheza.

8. W piątek spotkanie oazy o godzinie 15:30. Po Mszy świętej spotkanie KSM.

9. W sobotę, 21 października, w sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu odbędzie się dzień skupienia dla szafarzy nadzwyczajnych Komunii świętej. Rozpoczęcie o godzinie 9:30.

10. Za tydzień Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Składka przeznaczona będzie na cele misji świętych.

11. W sobotę, 28 października, planujemy Bal Wszystkich Świętych. Najpierw zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 17:00, potem barwny korowód przebranych Świętych uda się do Domu Ludowego na zabawę z wodzirejem i dobry poczęstunek. Zapraszamy Wszystkich do udziału.

12. Na stoliku z gazetami znajdują się kartki z wypominkami za Zmarłych. Zachęcam do tej formy modlitwy za naszych Zmarłych Krewnych przez cały miesiąc listopad. Proszę o zaznaczenie na kartkach miejscowości: Czeluśnica – wypominki będą w niedzielę, poniedziałę i wtorek; Gąsówka i Umieszcz – środa i czwartek; Gliniczek w piątek i sobotę. Bóg zapłać za złożone ofiary wypominkowe.

13. Bóg zapłać za sprzątanie i piękne kwiaty do kościoła:  Iwona Danicka, Joanna Umińska, Agnieszka Szlęzak.

14. Bóg zapłać za wczorajszą pracę mężczyzn na cmentarzu. Trwają prace przy chodniku. Na sobotę od godziny 8:00 zapraszam większą grupę mężczyzn. Może być 15 osób z kilkoma taczkami. Przy dobrej pogodzie praca będzie szybciej zakończona. Zwłaszcza, że przed nami uroczystość Wszystkich Świętych.

15. Bóg zapłać za Waszą ofiarność na rzecz Parafii.

16. Intencje mszalne: 16-22.10.2023.