27 Niedziela zwykła, 08.10.2023.

1. Witam nową organistkę panią Annę Przetacznik z Jasła. Życzymy dobrej pracy w naszej Parafii i błogosławieństwa Bożego.

2. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w odnowie misji świętych i zaangażowali się we wszelką pomoc, żeby misje mogły być przez innych dobrze przeżyte. Niech Bóg Wam nagrodzi gorliwość i dobre serce.

3. Różaniec w niedziele o godzinie 15:30, a w dni powszednie o 17:00.

4. We wtorek spotkanie Rady Duszpasterskiej o godzinie 18:30 na plebanii.

5. W piątek spotkanie oazy o godzinie 15:30. Po Mszy świętej spotkanie KSM.

6. Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę 350 zł., na potrzeby kościoła:  Magdalena Gierlicka, Małgorzata Szewczyk, Krystyna Radoń. Do ofiary dołożyły się: Janina Gierlicka i Zofia Gierlicka.

7. Bóg zapłać za podarowanie drzewa na nowy krzyż na cmentarzu przez właścicieli  tartaku w Gąsówce oraz za wykonanie krzyża przez pana Krzysztofa Mirochę.  Poświęcimy krzyż 1 listopada.

8. Bóg zapłać za wczorajszą pracę mężczyzn na cmentarzu. Jest to dalsza praca przy budowie chodnika. Na sobotę potrzebujemy 8 – 10 mężczyzn od godziny 8, żeby dokończyć pracę układania krawężników i kostki.

9. Za tydzień XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Cywilizacja życia”. Będzie zbiórka do puszek na stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik św. Jana Pawła II.

10. Wczoraj zbieraliśmy też płody roli dla Caritas w Jaśle. Bóg zapłać za przyniesione dary. Zostały dostarczone do Caritas.

11. Składka z ostatniej niedzieli, wtorku i środy (w całości) na misje prowadzone przez Księży Saletynów. Dzisiejsza składka inwestycyjna na remont kościoła i dokończenie kaplicy pogrzebowej. Bóg zapłać za Waszą ofiarność na rzecz Parafii.

12. Intencje Mszy świętych: 9-15.10.2023.