26 Niedziela zwykła, 01.10.2023.

1. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej. 

2. W poniedziałek dwóch kapłanów odwiedzi chorych od godziny 10:30. We wtorek do spowiedzi zapraszam także młodzież, żeby nie czekali do piątku.

3. W poniedziałek, o godzinie 16:00 zapraszam na zbiórkę kandydatów na ministrantów. Za tydzień, 8 października, przyjęcie kandydatów w poczet LSO naszej parafii. Serdecznie zapraszam Rodziców kandydatów na to wydarzenie.

4.  W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Godzina święta rozpocznie się o 17:00, adorację poprowadzi grupa modlitewna, następnie Różaniec i Msza świeta.

5. W czwartek po Mszy wieczornej, katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

6. Różaniec od piątku będzie o godzinie 17:00, a następnie Msza święta. Dzieci od dziś otrzymają plansze, a na każdy dzień naklejki do uzupełniania planszy. Zachęcam dzieci i młodzież do uczestniczenia w codziennej modlitwie różańcowej. Na koniec miesiąca przewidziane są też drobne upominki…

7. W piątek po Mszy świętej spotkanie KSM. Oaza w pierwsze piątki nie ma spotkań, zapraszam dzieci w kolejny piątek.

8. W sobotę, od godziny 8:00 do godziny 9:00 można przywieźć na parking przy plebanii: ziemniaki, buraki ćwikłowe, warzywa, kapustę. Płody roli będą przekazane dla Caritas w Jaśle, na posiłki dla biednych i bezdomnych z rejonu jasielskiego.

9. W sobotę wieczorem, nabożeństwo pierwszej soboty z różańcem. Na Mszy świętej uczniowie klasy III otrzymają poświęcone różańce.

10. Ksiadz Dziekan zaprasza w niedzielę 8 października na procesję różańcową ulicami Jasła. Początek o godzinie 14:30 w jasielskiej Farze.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i piękną dekorację z kwiatów: Zofia Ryzner, Elżbieta Głowacka, Maria Głowacka. Koszenie trawy wokół kościoła: Marcin Głowacki, Wojciech Głowacki.

12. Bóg zapłać wszystkim panom, którzy wczoraj ofiarnie pracowali przy budowie bocznego chodnika i porządkowali teren cmentarza. Jestem ogromnie wdzięczny za wykonaną pracę…

13. Bóg zapłać za Waszą ofiarność na rzecz Parafii.

14. Intencje mszalne: 2-8.10.2023.