2 Niedziela zwykła, 14.01.2024.

Dziś, po sumie, Jasełka przygotowane przez uczniów naszej Szkoły w Czeluśnicy.

Składka inwestycyjna na dokończenie kaplicy i remont kościoła.

Wizyta duszpasterska. W tym tygodniu: W poniedziałek od godziny 16:00 – zakończenie kolędy w Gliniczku. We wtorek od godziny 18:00 – osoby, które zgłaszały kolędę w późniejszym terminie. Jeśli, ktoś był nieobecny, a chce przyjąć błogosławieństwo noworoczne, to można zgłosić w zakrystii lub telefonicznie dziś lub jutro.

W środę obchodzimy w  Kościele Dzień Judaizmu.

W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Od godziny 16:00 adoracja w ciszy i modlitwy przez wstawiennictwo św. Maksymiliana. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie Domowego Kościoła.

W piątek uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona Diecezji Rzeszowskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje post od mięsa.

W piątek spotkanie oazy o godzinie 15:30. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie KSM.

Za tydzień, 21 stycznia, na sumie poświęcenie krzyży i wręczenie kandydatom do bierzmowania. Potrzebni będą Rodzice do tego obrzędu.

Również w niedzielę za tydzień – w Gliniczku w Domu Ludowym odbędzie się rodzinne kolędowanie. Zaprasza Pan Sołtys i Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Rozpoczęcie o godzinie 15:00.

Bóg zapłać za sprzątanie i ofiarę na kościół 200 zł.: Małgorzata Zięba, Małgorzata Bednarz, Renata Gierula, Mariola Myśliwiec, Iwona Wojdyła. Do ofiary na potrzeby kościoła dołożyła 100 zł., Alfreda Rzońca.

Bóg zapłać za Waszą ofiarność!

Zmarł ś.p. Mieczysław Grochowski z Czeluśnicy. Pogrzeb dziś, 14 stycznia 2024 roku, o godzinie 14:00. Dobry Jezu, a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.