XXXIII Niedziela Zwykła

1. W niedzielę, 15 listopada br., w Kościele katolickim obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Wyciągnij rękę do ubogiego”. Z tej okazji Ojciec św. Franciszek skierował swoje orędzie do wiernych.
  2. W środę wspomnienie bł. Karoliny Kózki – patronki diecezji.
  3. Liturgiczna Uroczystość Chrystusa Króla to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W tym roku, ze względu na stan epidemii, odwołane zostają uroczystości centralne w katedrze rzeszowskiej. Ostatnia niedziela roku Kościelnego.
  4. Ogrzewanie w kościele: styrodur – 4711 zł., materiały grzewcze i robocizna – 31150,55 zł., wylewka z robocizną – 6400 zł.
  5. Został wykonany projekt budowy kaplicy i złożony do Starostwa. Pozwolenie na budowę kaplicy powinno być jeszcze w tym roku. Projekt z części architektonicznej kosztował 6 tys. zł. Bardzo dziękuję pani architekt. W części konstrukcyjnej i sanitarnej został wykonany bezpłatnie przez p. Stanisława Kośka i Jego córkę Justynę. „Bóg zapłać”. Instalację elektryczną wykonał bezpłatnie p. Janusz Skórski. „Bóg zapłać”.
  6. Sprzątanie: Urszula Wiklowska, Lidia, Marta, Karolina i Bartłomiej Polak. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. Ofiara na potrzeby kościoła: Polak Stanisław 100 zł i Halina Żukowska 100 zł. „Bóg zapłać”.
  7. Intencje: 16-22. XI.2020
  8. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.