XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję wszystkim za przygotowanie i udział w Wieczornicy z okazji 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
  2. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na ten cel. Dzisiaj składka inwestycyjna. „Bóg zapłać”.
  3. Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza serdecznie zaprasza na: III Mistrzostwa LSO w tenisie stołowym. Zawody odbędą się 26 listopada 2022 r. o godz. 9:30 w Szkole Podstawowej nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie. Zgłoszenia do środy 24 listopada br. Więcej informacji www.lso.rzeszow.pl .
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne AK i KSM.
  5. Spotkanie kandydatów na ministranta czwartek o godz. 16:00.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 16:00.
  7. Sprzątanie: Barbara Goleń, Czesława Rogowska, Maria Zychowicz. Ofiara na potrzeby kościoła 300 zł. Do ofiary dołożyły się Katarzyna Porębska 100 zł i Maria Świątek 50 zł. „Bóg zapłać”.
  8. Intencje: 14 – 20. XI.2022