XXXIII niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Światowy Dzień Ubogich.
  2. Dzisiaj składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, zaapelował o modlitwę i ogólnopolską zbiórkę funduszy w niedzielę, 21 listopada 2021 r., we wszystkich kościołach i kaplicach, na rzecz migrantów z granicy białorusko-polskiej.
  4. Dziękuję wszystkim za przygotowanie wieczornicy z okazji Święta Niepodległości.
  5. Zbiórka dla kandydatów na ministranta w środę o godz. 16:00.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz. 16:00.
  7. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej oraz KSM.
  8. Sprzątanie: Stanisława Kędrek, Ewa Mazur, Katarzyna Religa. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. Do ofiary dołożyły się Maria Betlej i Leokadia Skok 100 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Intencje: 15 – 21.XI.2021