XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15:00 nieszpory za zmarłych i Msza św.
  2. Wczoraj naszych 11 ministrantów przyjęło błogosławieństwo z rąk ks. bp Kazimierza w Tarnowcu, by czytać Słowo Boże na Mszach św. jako lektorzy. Jest to wielkie wyróżnienie. Mamy nadzieję, że będą to robić z dobrym przygotowaniem, szacunkiem i wielką odpowiedzialnością.
  3. Dziękuję rodzicom i kandydatom do bierzmowania za udział w czuwaniu dekanalnym w Tarnowcu przed Światowymi Dniami Młodzieży w Lizbonie. „Bóg zapłać”.
  4. W tygodniu Msza św. z nabożeństwem wypominkowym o godz. 17:00. Pamiętajmy o odpustach.
  5. W piątek 104 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Święto Narodowe. Wywieśmy flagi i symbole narodowe. Zapraszam na wieczornicę po Mszy św., występ męskiego chóru i dzieci z naszej szkoły.
  6. Biskup Rzeszowski udziela wszystkim wiernym dyspensy od zachowania pokutnego charakteru piątku, 11 listopada 2022 r., z racji przypadającego w tym dniu państwowego Święta Niepodległości.
  7. Serdecznie dziękuję p. Teresie i Krzysztofowi Mirocha za troskę o nasz Krzyż Misyjny za okucie i zaimpregnowanie przed wilgocią. „Bóg zapłać”.
  8. Sprzątanie: Eugenia Kluska, Beata Śmietana, Maksymilian Kmiecik, Edyta Ziomber. Ofiara na potrzeby kościoła 400 zł. Do ofiary dołożyła się Krystyna Śmietana 50 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Intencje: 7 – 13.XI.2022