XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy 21. DZIEŃ PAPIESKI pt. „Nie lękajcie się”. Zbiórka papieska do puszek dla zdolnej a ubogiej młodzieży jako żywy pomnik JP II.
  2. Jutro zakończenie rekolekcji i spowiedź święta (godz. 15:30 – 18:00).
  3. Dziękuję rodzicom za umożliwienie dzieciom udziału w rekolekcjach szkolnych.
  4. Środa, 13 października, to Dzień Imienin Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie w naszych modlitwach.
  5. W piątek, 15 października br., będziemy obchodzić Światowy Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu o godz. 17.00, na rzeszowskim cmentarzu Wilkowyja zostanie odprawiona Msza Święta pogrzebowa za dzieci zmarłe przed narodzeniem.
  6. Sprzątanie: Józefa Grasela, Grażyna Świdrak, Aneta Baran. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. Do ofiary dołożyła się Małgorzata Baran. „Bóg zapłać”.
  7. Intencje: