XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj liczenie osób w kościołach i przystępujących do komunii Świętej. Dajmy się policzyć.
  2. Dzisiaj Msza św. pogrzebowa za śp. Edwarda Mytkowicza o godz. 14:00.
  3. W tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16:00. Rozpoczęcie nabożeństw różańcowych o godz. 17:00. Zapraszam wszystkich. Dla dzieci są przygotowane plansze z naklejkami.
  4. Poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowujących się do I Komunii w piątek.
  5. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9:00. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec w niedzielę o godz. 14:00 a po nim Msza św.
  6. W następną niedzielę rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Właściwy blok rekolekcyjny odbędzie się od 8 do 11 października. Zapraszam. Rekolekcje poprowadzi ks. Mariusz Wawrzynek z parafii pw. MB Częstochowskiej z Jasła.
  7. Zapowiedzi: Katarzyna Bonar zam. w Gliniczku i Mariusz Brej zam. w Cieklinie. Zapowiedź III.
  8. Sprzątanie i koszenie trawy:
  9. Intencje: 27.IX – 3.X.2021