XXIV Niedziela Zwykła

1. Transmisja uroczystości beatyfikacyjnej Czcigodnych Sług Bożych: Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej w dzisiaj o godz. 12 w Telewizji Polskiej.
  2. Dzisiaj składka inwestycyjna na budowę kaplicy. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Do puszek dla Afgańczyków zebrano 1003,00 zł. „Bóg zapłać”.
  4. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. 8 w czwartek po Mszy św.
  6. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 16:30.
  7. W sobotę święto św. Stanisława Kostki. Zapraszam dzieci i młodzież do uczczenia ich patrona.
  8. Za tydzień Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Składka do puszek na Radio VIA.
  9. Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu w 175 rocznicę objawień w La Salette i 25 rocznicę koronacji dębowieckiej Figury zaprasza na uroczystości odpustowe do Dębowca. W programie m.in.: spotkanie dla osób starszych i chorych (czwartek, 16.09. o godz. 10.30), Msza Święta dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin oraz dla młodzieży (sobota, 18.09. o godz. 10.30), suma odpustowa w niedzielę, 19 września br., o godz. 11. Szczegółowy program odpustu na załączonym w formie elektronicznej plakacie. PLAKAT I, PLAKAT II
  10. Pielgrzymka z Czeluśnicy do Dębowca wyrusza o godz. 7:30. Zbiorka koło kościoła. Zapraszam.
  11. Zapowiedzi: Katarzyna Bonar zam. w Gliniczku i Mariusz Brej zam. w Cieklinie zapowiedź I.
  12. Sprzątanie, kwiaty i koszenie trawy: Marta i Czesław Krajewscy, Krystyna i Augustyn Dubiel. Do kwiatów dołożyła się Janina Pankiewicz. „Bóg zapłać”.
  13. Intencje: 13 – 19.IX.2021