XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Spotkanie rodziców dzieci I komunijnych w środę po Mszy św.
  3. Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania w czwartek po Mszy św.
  4. W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  5. Kustosz tarnowieckiego sanktuarium zaprasza na odpust w niedzielę 11 września. Uroczysta Suma o godz. 11:30.
  6. Piesza pielgrzymka do Tarnowca wyrusza o godz. 9:00. Zbiórka przy kościele. Zapraszam wszystkich, kto tylko może na pielgrzymkę (dzieci, młodzież, rodziny). Trasa: Czeluśnica – Gliniczek – Roztoki – Sądkowa – Tarnowiec. Suma w niedzielę o godz. 11:30.
  7. KSM zaprasza na 59. złazisko (pieszy rajd) do Kołaczyc w dniach od 9 do 11 września br. Zapraszamy poszczególne wspólnoty parafialne do organizowania swoich małych grup. Indywidualni uczestnicy mogą zapisać się do grup otwartych. Więcej informacji i zapisy na www.ksm.rzeszow.pl.
  8. Ze składki inwestycyjnej zebrano 10 820 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Sprzątanie i kwiaty: Monika Dłuska, Magdalena Frączek, Krystyna Kosiek. Ofiara na potrzeby kościoła: Maria Michalska 100 zł., Helena Filipek 100 zł., Magdalena Frączek 100 zł., Monika Dłuska 100 zł. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 5 – 11.IX.2022