XXI Niedziela Zwykła

1. W niedzielę 23 sierpnia br. odbędą się obchody 15 rocznicy beatyfikacji ks. Władysława Findysza w Nowym Żmigrodzie. O godz. 10.15 Biskup Rzeszowski Jan Wątroba, arcybiskup Edward Nowak oraz Biskup Senior Kazimierz Górny dokonają poświęcenia Krzyża Pamięci Bł. Władysława Findysza umiejscowionego na działce przeznaczonej pod Dzieło Miłosierdzia jego imienia. O godz. 11:00 w kościele parafialnym zostanie odprawiona dziękczynna Eucharystia.
  2. Ze składki inwestycyjnej zebrano 9 390 zł. „Bóg zapłać”.
  3. Ofiara do puszek na potrzebujących w Libanie 1020 zł. „Bóg zapłać”.
  4. Zebranie w Domu Ludowym w sprawie scalania w Czeluśnicy 27 sierpnia o 18:00.
  5. W środę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  6. W przyszłą niedzielę w katedrze dziękczynienie za tegoroczne zbiory i dzień modlitwy o Boże błog. dla pracy rolników.
  7. Sprzątanie i ofiara na potrzeby kościoła: Maria Gałuszka, Kinga Gałuszka, Rafał Gacek (150 zł). Do ofiary dołożyły się Elżbieta Podgórska i Zofia Wyzińska. „Bóg zapłać”.
  8. Intencje: 24- 30.VIII.2020