XVIII Niedziela Zwykła

1. We wtorek, 4 sierpnia, rozpocznie się 43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ograniczona w zasadzie do duchowego pielgrzymowania. Zapraszamy pielgrzymów na Mszę św. o godz. 6:30 w kościele farnym w Rzeszowie (będzie transmitowana przez radio VIA). Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia kapłanom, którzy fizycznie wyruszą na pątniczy szlak poprzez fale Katolickiego Radia VIA, które codziennie będzie pomagało wypełnić zobowiązania pielgrzymie (szczegółowe informacje na stronie: radiovia.com.pl). Zapraszamy pielgrzymów do udziału we Mszy św. sprawowanej na Jasnej Górze 13 sierpnia o godz. 11:30 (również transmitowanej w radiu). Pielgrzymkowe materiały duszpasterskie do wykorzystania na stronie internetowej.
  2. Duszpasterstwo Rodzin informuje, że w dniach 11-12 września 2020 r. w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu odbędą się katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej. Serdecznie zapraszamy na nie szczególnie te osoby, które planują ślub w najbliższym czasie. Zgłoszenia: www.parafia.niechobrz.plduszpasterzeniechobrz@gmail.com, tel. 17 87 18 005.
  3. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W tygodniu I czwartek (godzina święta i możliwość spowiedzi przed I piątkiem) i I piątek miesiąca.
  5. Ogłoszenia z gminy.
  6. Dla misjonarzy na środki transportu (MIVA Polska) zebrano do puszki: 769,70 zł. „Bóg zapłać”.
  7. Dziękuję za darowiznę na budowę kaplicy rodzinie z Chicago 1500 $. „Bóg zapłać”.
  8. W następną niedzielę składka inwestycyjna.
  9. Zapowiedzi: Arkadiusz Karamon zam. we Wrocance i Alicja Stopyra zam. w Gliniczku zapowiedź III.
  10. Sprzątanie: Maria Faber, Anna Majka, Teresa Sypień, Dominika Dworakiewicz. Ofiara na potrzeby kościoła 200 zł. Dołożył się Józef Tomasik. ” Bóg zapłać”.
  11. Intencje: 3- 9.VIII.2020