XVI Niedziela Zwykła

1. Pogrzeb p. Adeli Głowackiej we wtorek o 14:00. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.
  2. Ze składki inwestycyjnej zebrano: 7 870 zł. „Bóg zapłać”.
  3. 20 lipca (poniedziałek) br. przypada siódma rocznica ingresu biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej i objęcia rządów w naszej diecezji. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszym Pasterzu, wypraszając dla niego światło Ducha Świętego i potrzebne łaski.
  4. W dniach 19 – 26 lipca br. pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa” będzie obchodzony XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Z tej okazji przewodniczący Komisji KEP ds. Misji bp Jerzy Mazur SVD wystosował do duchowieństwa i wiernych świeckich komunikat zachęcający do włączenia się w pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu oraz do duszpasterskiej troski o bezpieczeństwo na drogach i modlitwy za kierowców. Odpowiednie materiały w aktualnościach.
  5. W sobotę święto św. Jakuba Apostoła i dawne wspomnienie św. Krzysztofa. Błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i modlitwa w int. kierowców, by owocnie służyli bliźnim i uniknęli wypadków w niedzielę po Mszach św.
  6. Zebranie dotyczące scalania gruntów odbędzie się w dniu 23.07.2020 r.(środa) o godz. 19:00 w Domu Ludowym w Czeluśnicy. Z uwagi na ważność sprawy proszę o udział w spotkaniu.
  7. Zapowiedzi: Arkadiusz Karamon zam. we Wrocance i Alicja Stopyra zam. w Gliniczku zapowiedź I.
  8. Sprzątanie i kwiaty: Brożyna Renata, Dubiel Joanna, Sanocka Paulina. Ofiara na potrzeby kościoła: Bochnia Maria 50 zł. Bochnia Kazimiera 50 zł. Dubiel Krystyna 50 zł. Garbacik Barbara 100 zł. Koszenie trawy: Dubiel Robert i Brożyna Grzegorz. Z ofiar przy okazji sprzątania została zakupiona wieczna lampka. „Bóg zapłać”.
  9. Intencje: 20- 26.VII.2020