XIII Niedziela Zwykła

1. Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka na działalność Stolicy Apostolskiej.
  2. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba obejmuje modlitwą wszystkich poszkodowanych przez powódź w naszej diecezji, a także wolontariuszy pomagających w walce z żywiołem. W związku z zaistniałą sytuacją, Ksiądz Biskup zarządził zbiórkę do puszek we wszystkich kościołach diecezji na niedzielę 5 lipca 2020 r.
  3. Próba dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek o 19.30 w Tarnowcu.
  4. Egzamin poprawkowy dla kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz. 16:30.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W I czwartek godzina święta. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00. Zapraszam. Podczas adoracji spowiedź św. przed I piątkiem.
  7. W I sobotę odwiedziny chorych od godz. 9:00 a o 17:30 różaniec prowadzony przez Różę Różańcową wyznaczoną na lipiec.
  8. W sobotę 4 lipca bierzmowanie w Tarnowcu o godz. 15:00.
  9. Porządek na cmentarzu.
  10. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.
  11. Za tydzień zostanie rozstrzygnięty konkursu na najpiękniejszą parcelę przy domu. Proszę o cierpliwość.
  12. Zbiórka młodszych ministrantów w środę o 17:00.
  13. Zapowiedzi: Krzysztof Janowski zam. w Wiśle Wielkiej i Magdalena Ochal zam. w Żorach nasza parafianka zap. I.
  14. Rozliczenie remontów na plebanii.
  15. Sprzątanie i kwiaty: Wiesława Jóreczko, Urszula Stopyra, Patrycja Baran, Matylda Muszyńska. Ofiara na potrzeby kościoła Maria Tobiasz 50 zł. KONIEC GLINICZKA. „Bóg zapłać”.
  16. Intencje: 29.VI- 05.VII.2020
  17. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Radosnych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.