XII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję serdecznie p. Januszowi operatorowi koparki i panom za prace przy kościele za przygotowanie fundamentów do osuszenia i izolacji.
  2. Serdeczne „Bóg zapłać” za składkę inwestycyjną. Zebrano 8 330 zł.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o 16:30. Egzamin parafialny.
  4. Egzamin diecezjalny przed bierzmowaniem w piątek o 16:30.
  5. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. Spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego dla dzieci w środę i czwartek o 17:30.
  7. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. na zakończenie dla dzieci i rodziców o godz. 8:00. Zapraszam.
  8. Zapowiedzi: Michał Zbigniew Mędrek zam. w Czeluśnicy i Karolina Renata Ząbek zam. w Golcowej zapowiedź III. Szymon Piotr Cieśla zam. w Brzączowicach i Agnieszka Monika Brożyna zam. w Czeluśnicy zapowiedź III. Kto zna jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa sakramentalnego zobowiązany jest do zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
  9. Sprzątanie:
  10. Intencje: 22- 28. VI.2020
  11. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia i miłych wakacji.