XII Niedziela Zwykła

1. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Msze św. z procesją o godz. 18:00. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów.
  2. Ze zbiórki do puszek na remont Domu Rekolekcyjnego bł. Karoliny w Rzeszowie zebrano 450 zł. „Bóg zapłać”.
  3. Dziękuję panu z Gąsówki i panom z Gliniczka za uporządkowanie obejścia kaplicy. „Bóg zapłać”.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy św. i rozdanie modlitewników. Proszę przyjść na Msze św.
  5. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. W czwartek uroczyste zakończenie oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół.
  7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Seca Maryi.
  9. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dziękczynna na zakończenie o godz. 8:00 w intencji dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Spowiedź w czwartek od godz. 17:00.
  10. Sprzątanie:
  11. Intencje: 20 – 26.VI.2022