XI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj składka do puszek na remont domu rekolekcyjnego KSM w Rzeszowie i składka inwestycyjna na budowę kaplicy. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim trudzącym się przy dekoracjach ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję rodzicom za przyprowadzanie dzieci na procesje, dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie dzwonkami, paniom i młodzieży za niesienie feretronów, panom za niesienie baldachimu i chorągwi, scholi, LSO, kościelnym i panu organiście. „Bóg zapłać”.
  3. W następną niedzielę na Sumie zostanie odprawiona uroczysta Msza św. przez ks. Tomasza Kozickiego – jubilata, naszego rodaka z okazji 25 rocznicy święceń.
  4. Sprzątanie i kwiaty: Wioletta Betlej, Elżbieta Dunaj, Małgorzata Jasińska. Do ofiary dołożyła się Janina Marek. „Bóg zapłać”.
  5. Intencje: 14 – 20.VI.2021