X Niedziela Zwykła

1. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Msze św. z procesją o godz. 17:30. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów.
  2. Spotkanie grupy Caritas i Akcji Katolickiej we wtorek po Mszy św.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy św.
  4. W czwartek uroczyste zakończenie oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Seca Maryi.
  6. KSM Diecezji Rzeszowskiej organizuje obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Desznicy, Lipinkach i Krynicy Górskiej. Zapisy na stronie www.ksm.rzeszow.pl W Krynicy będzie możliwość skorzystania z bonu turystycznego. Informacje znajdują się także na przesłanych w minionym tygodniu plakatach.
  7. Biskup Ordynariusz zezwolił na przeprowadzenie w parafiach zbiórki do puszek na wsparcie prowadzonego remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie. Zbiórka ma się odbyć w niedzielę, 13 czerwca 2021 r.
  8. Intencje: 7 – 13.VI.2021
  9. Sprzątanie: Barbara Goleń, Czesława Rogowska, Katarzyna Porębska. Koszenie trawy: Damian Goleń i Wojciech Porębski. Ofiara na potrzeby kościoła: 300 zł. Do ofiary dołożyła się Czesława Mazur 100 zł. „Bóg zapłać”.