VIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pogrzeb śp. Jana Tęczy o godz. 14:00.
  2. Z składki inwestycyjnej zebrano 10 500 zł. „Bóg zapłać”.
  3. Dziękuję wszystkim za zorganizowanie nocnego czuwania i udział w nim, by prosić Boga o błogosławieństwo dla Polski i pokój na świecie.
  4. W związku z inwazją Rosji na Ukrainę oraz koniecznością i powinnością pomocy ofiarom tej wojny (w tym dzieciom, starcom, a także żyjącym na Ukrainie Polakom) – Caritas w całej Polsce organizuje 2 zbiórki do puszek: w Środę Popielcową (2 marca) i w niedzielę (6 marca). ” Bóg zapłać”.
  5. Zbiórka żywności, chemii, tekstyliów dla Ukrainy w parafii…. Plakat. (Produkty proszę składać w szkole i sklepie).
  6. W środę początek Wielkiego Postu. Msze św. o 8:00 i 17:00. Składka na kwiaty do Bożego Grobu. „Bóg zapłać”. W tym dniu obowiązuje post jakościowy i ilościowy.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Godzina Święta o 16:30. W I piątek spowiedź od godz. 16:00. Droga Krzyżowa o godz. 17:00 i Msza św. W I sobotę odwiedziny chorych od godz. 9:00. Msza św. w I sobotę o godz. 17:00 a potem różaniec i czuwanie nocne. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Gorzkie Żale po wszystkich Mszach świętych. Zapraszam.
  8. W piątek, 4 marca, w liturgiczne święto św. Kazimierza, przypada Dzień Imienin Biskupa Seniora Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  9. Sprzątanie: Rodziny: Utylskich, Dybasiów, Bracików i Nalepów. Ofiara na potrzeby kościoła 350 zł. Do ofiary dołożyli się: Anna Dzwonkowicz, Zofia Bracik, Alina i Marian Kica. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 28.II – 6.III.2022