VI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Środa Popielcowa. Rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu – czasu w którym przez słuchanie Słowa Bożego, modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego Kościół przygotowuje się do Świąt Paschalnych. Zachęcam do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej jak Droga Krzyżowa w piątek o 17:00, Gorzkie Żale w niedzielę o 14:00. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W Środę Popielcową obowiązuje post ilościowy i jakościowy. Składka ze Środy Popielcowej przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. „Bóg zapłać”.
  4. Sprzątanie i odśnieżanie: rodzina Kaniów, Wyderków, Michalskich, Grzesików i Monika Michalska. Ofiara od rodzin na potrzeby kościoła: 450 zł. Do ofiary dołożyły się Garbacik Maria i Garbacik Stefania. „Bóg zapłać”.
  5. Intencje: 15- 21 II 2021