VI Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe. Zapraszam dzieci i młodzież (kandydaci do bierzmowania).
  2. W tygodniu wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy. Procesje odbędą się we wtorek, środę i czwartek.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz. 17:00.
  4. Próba przed bierzmowaniem dla kandydatów w piątek w Tarnowcu o godz. 18:00.
  5. W piątek rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Dziękuję paniom z Kół Gospodyń Wiejskich za zorganizowanie składki i nasadzenie krzewów koło plebanii. Kwota: 2970 zł. „Bóg zapłać wszystkim”.
  8. Zakończenie prac tynkarskich w kaplicy.
  9. Serdecznie dziękuję p. Rafałowi Polakowi z Małżonką, firmie OKNOVER za zasponsorowanie parapetów do kaplicy. „Bóg zapłać”.
  10. Ofiara na potrzeby kościoła: Renata Lesiak 100 zł., Alicja Urbanik 100 zł., Małgorzata Polak 50 zł. „Bóg zapłać”.
  11. Sprzątanie: Krystyna Radoń, Magdalena Gierlicka, Małgorzata Szewczyk. Ofiara na potrzeby kościoła Zofia Gierlicka 100 zł., Mariusz Gierlicki 100 zł. „Bóg zapłać”.
  12. Intencje: