Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dziękuję wszystkim za przygotowanie i wspólne przeżycie Wigilii Zesłania Ducha Świętego.
  2. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.
  3. W środę w Tarnowcu bierzmowanie naszej młodzieży. Spowiedź przed bierzmowaniem we wtorek o godz. 17:00..
  4. W tygodniu I czwartek – Godzina Święta o 17:00; I piątek – możliwość spowiedzi od godz. 17:00 i I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Różaniec I sobotni po Mszy św. Zapraszam.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Czaja zam. w Nienaszowie i Dominika Garbacik zam. w Gąsówce. Zapowiedź II. Kto by znał jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa jest zobowiązany do zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
  7. Dziękuję panom: Januszowi, Andrzejowi, Tomaszowi, Wiesławowi, Stanisławowi, Rafałowi, Pawłowi za zainstalowanie lamp na cmentarzu. „Bóg zapłać”. Koszt lamp, słupów i fundamentów pod słupy: 7 344 zł. Wypłacono.
  8. Dziękuję p. Błażejowi Żebrackiemu za transport słupów do malowania i przywiezienie z hurtowni fundamentów. „Bóg zapłać”.
  9. Sprzątanie:
  10. Intencje: 29.V – 4.VI.2023