Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

1. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe. Dzień Wojska Polskiego. Poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Dożynki parafialne.
  2. Dzisiaj odpust w Farze jasielskiej. Uroczysta suma o godz. 11:00.
  3. Ze składki inwestycyjnej zebrano: 9 820 zł. „Bóg zapłać”. W wyniku odmowy dekarzy z pokryciem kaplicy blachą ze względów bezpieczeństwa i estetyki zapadła decyzja aby pokryć całą jedną stronę dachu kościoła i kaplicy. Łącząc je jednolitą blachą.
  4. Dnia 22 sierpnia 2021 r. w naszej diecezji odbędą się spotkania młodzieży związane z Symbolami Światowych Dni Młodzieży. Czuwania modlitewne i Eucharystia odbędzie się w Jaśle w parafii pw. św. Antoniego (OO. Franciszkanie), rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 18.00 pod przewodnictwem JE. Bp. Edwarda Białogłowskiego.
  5. Sprzątanie i koszenie trawy: Zofia Betlej, Maria Głowacka, Małgorzata i Marek Grzesiak. Ofiara na potrzeby kościoła: 250 zł. „Bóg zapłać”.
  6. Sprzątanie obejścia kaplicy: Gabriel Potrawski i Mateusz Osika. „Bóg zapłać”.
  7. Intencje: 16 – 22.VIII.2021