Turniej szachowy

W tym roku parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starachowicach, Katolicki Klub Szachowy GAMBIT oraz Rada Rycerzy Kolumba nr 14023 organizują XI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach.

Przesyłam regulamin oraz Plakat Mistrzostw Polski Ministrantów, które odbędą się 23-24 listopada 2019 roku w Starachowicach w Hotelu Senator***.
    Mistrzostwa w obecnym roku składają się z dwóch imprez. W niedziele rano rozgrywane są Mistrzostwa w Szachach Błyskawicznych, a w sobotę tradycyjnie rozegrane zostaną Mistrzostwa w Szachach Szybkich.

Główne założenia:
    – gramy w dwóch grupach wiekowych –
    – w każdej z grup wynik maksymalnie czterech ministrantów z danej parafii liczy się do wyniku drużynowego
    – w każdej z grup przyznane zostaną nagrody drużynowe

Dodatkowo można skorzystać z promocyjnych noclegów z puli dla zawodników i opiekunów.

Roman Kaput
    Komitet Organizacyjny Mistrzostw Polski Ministrantów