Poniedziałek Wielkanocny

1. Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego po każdej Mszy św. wieczornej. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00.
  2. Dzisiaj składka na Uniwersytety Katolickie.
  3. W przyszłą niedzielę składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
  4. Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim włączającym się w przygotowanie i przeżywanie Świąt. Grupie dekoracyjnej: p. Jareckim, p. Kozickim, p. Kobakom, p. Polakom, p. Tęczy, p. Arturowi na czele z p. Ewą za materiały i wykonanie ciemnicy i grobu. Dziękuję grupie Modlitewnej, Caritasowi, Akcji Katolickiej za prowadzenie Drogi Krzyżowej, czuwań i zbiórki żywności dla potrzebujących. Dziękuję wszystkim włączającym się w upiększenie liturgii Triduum Paschalnego: Szafarzom, chórowi, panom czytającym lekcje, paniom śpiewającym psalmy, scholii, LSO, p. organiście, Krystianowi i Gabrielowi, którzy nad wszystkim czuwali i zawsze byli chętni do pomocy, p. strażakom za wartę przy grobie Pańskim, paniom za przygotowanie obiadu i śniadania dla strażaków. Dziękuję różom za czuwanie i wszystkim adorującym Pana Jezusa przy ciemnicy i grobie.
  6. Wszystkim z całego serca dziękują za wspólne przeżycie Triduum Paschalnego.
  7. Sprzątanie: Zofia Wanat, Monika Wanat. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. Do ofiary dołożyła się Maria Dubiel. „Bóg zapłać”.
  8. Błogosławionej Oktawy Wielkanocnej.