1. Chrystus zmartwychwstał. Prawdziwie zmartwychwstał.
  2. Dzisiaj zamiast procesji rezurekcyjnej błogosławieństwo parafii Najświętszym Sakramentem w drzwiach kościoła.
  3. Ze względu na ograniczenia epidemii cd. do 5 osób w kościele aż do odwołania.
  4. Dzisiaj Msza św. po południu o godz 15:00 z nowenną do Miłosierdzia Bożego i Msza św.
  5. Serdeczne podziękowania dla wszystkich wspierających i pomagających w przygotowaniach do świąt: p. Ewie, p. Lucynie, p. Barbarze, p. Józefowi, p. kościelnym, p. organiście, scholi, p. szafarzowi Stanisławowi, LSO, wszystkim pomagającym w transmisji. „Bóg zapłać”.
  6. Dziękuję Różom Różańcowym za modlitwę i ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Bardzo dziękuję za wpłaty na konto parafialne: składek, ofiary na potrzeby kościoła, ogrzewanie.
  8. Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o 7:30 i 10:30. Przed Sumą nowenna do Miłosierdzia Bożego. Składka na Uniwersytety Katolickie.
  9. Nowenna do Miłosierdzia Bożego w tygodniu przed Mszą św.
  10. Życzenia:
  11. Sprzątanie: Dubiel Krystyna i Augustyn – koszenie trawy, Marta Krajewska. Ofiara 200 zł. Do ofiary na potrzeby kościoła dołożyła się Janina Pankiewicz 100 zł. „Bóg zapłać”.
  12. Intencje: 13- 19.04.2020
  13. Błogosławionej Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego i dobrego tygodnia.