Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj uroczystości I komunijne w naszej parafii.
  2. Biały tydzień dla dzieci I komunijnych. Msza św. i nabożeństwo majowe o godz. 18:00.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek po Mszy św.
  4. Próba przed sakramentem bierzmowania w Tarnowcu w piątek o godz. 19:00.
  5. Spotkanie dzieci rocznicowych w środę o godz. 16:00.
  6. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  7. Diecezjalny KSM organizuje obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Desznicy i Rzeszowie – Przybyszówce.  Szczegółowe informacje na plakatach (w załączniku) a zapisy na stronie internetowej www.ksm.rzeszow.pl LSO obozy wakacyjne organizuje w Kotanii. Zapisy w zakrystii.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Czaja zam. w Nienaszowie i Dominika Garbacik zam. w Gąsówce. Zapowiedź I. Kto by znał jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa jest zobowiązany do zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
  9. Sprzątanie: Elżbieta Bonar, Iwona Trybiec, Katarzyna Żurad. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. Do ofiary dołożyły się: Maria i Kazimiera Bochnia, Danuta Żurad 150 zł. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 22 – 28.V.2023