Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym  Caritas. Wyrażamy wdzięczność i polecamy modlitwie wszystkich pracowników i wolontariuszy Caritas.
  2. Skarbonki wielkopostne proszę składać do zakrystii.
  3. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba wyraził zgodę na to, aby w niedzielę, 18 kwietnia br., wolontariusze z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci mogli przeprowadzić w parafiach naszej diecezji zbiórkę do puszek na rzecz tego Hospicjum. Zbiórka ta organizowana jest w ramach ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”, która ma na celu promocję idei opieki hospicyjnej oraz wsparcie tego rodzaju placówek.
  4. Bardzo dziękuję p. Rafałowi za podmalowanie w prezbiterium miejsc gdzie były kaloryfery. „Bóg zapłać”.
  5. Zapowiedzi przedślubne: Gabriela Kępa zam. w Bieździedzy i Sebastian Gierula zam. w Czeluśnicy. Zapowiedź III.
  6. Dzisiaj składka inwestycyjna na budowę kaplicy i na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Za złożone ofiary „Bóg zapłać”.
  7. Sprzątanie: Agata Sabik, Agnieszka Szczoczarz, Karolina Rak. Ofiara na potrzeby kościoła 250 zł. ” Bóg zapłać”
  8. Intencje: 12-18 IV 2021