Niedziela Bożego Narodzenia

1. Serdecznie dziękuję rodzicom, kandydatom do bierzmowania i młodzieży za wystrój bożonarodzeniowy i wszystkim, którzy się przyczynili do oprawy Uroczystości Bożego Narodzenia.
  2. Dziękuję tym, którzy wypełnili torby miłosierdzia produktami żywnościowymi a grupie Caritas za rozniesienie potrzebującym.
  3. Jutro drugi dzień świąt św. Szczepana. Poświęcenie owsa po każdej Mszy św.
  4. We wtorek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Tradycyjnie święcimy wino. Dzień Imienin Pasterza naszej diecezji, Biskupa Jana Wątroby. Polecajmy dostojnego Solenizanta w naszych modlitwach opiece Bożej za wstawiennictwem Bogarodzicy i świętego Patrona.
  5. W piątek święto św. Rodziny. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszam czcigodnych Małżonków.
  6. W sobotę zakończenie Roku Pańskiego 2022. Nabożeństwo pokutno-błagalne o godz. 15:00. Sprawozdanie całoroczne.
  7. W niedzielę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i pierwszy dzień Nowego Roku 2023.
  8. Zapowiedzi: Małgorzata Gierula zam. w Czeluśnicy i Mateusz Bednarz zam. w Jaśle zapowiedź III.
  9. Sprzątanie: Elżbieta Betlej, Jolanta Śmietana, Marta Marszałek. Ofiara na potrzeby kościoła 200 zł. Do ofiary dołożyły się: Józefa Śmietana 50 zł. i Helena Świdrak 50 zł. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 26.XII.2022 – 1.I.2023
  11. Błogosławionej Uroczystości i oktawy Bożego Narodzenia.