IV Niedziela Zwykła

1. I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych. Jasełka o godz. 14:00 a o 15:00 Msza św.
  2. Składka z 2 lutego jest przeznaczona na pomoc dla zakonów kontemplacyjnych. Natomiast składka z niedzieli, 9 lutego jest przeznaczona na cele diecezjalne.
  3. Proszę młodzież i rodziców kandydatów do bierzmowania do demontażu wystroju świątecznego w poniedziałek po Mszy św.
  4. Dziękuję kandydatom do bierzmowania i scholi za posprzątanie sali nad zakrystią.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej, Caritas i Rady Parafialnej w środę w Rubikonie o 18:00.
  6. W tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16:00.
  7. Pielgrzymka parafialna do Częstochowy i Krakowa Łagiewnik. Wyjazd w sobotę o 0.30. Zbiórka koło szkoły. Koszt 60 zł. od osoby.
  8. Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie organizuje kurs dla fotografów i kamerzystów kościelnych. Informacje dotyczące kursu oraz zapisy przyjmowane są w sekretariacie Instytutu, ul. Witolda 11a, 35-302 Rzeszów, tel. 17 871 24 03, e-mail: instyjsp@rzeszow.opoka.org.pl.
  9. Sprzątanie: Lesława Kosiek, Wioletta Betlej, Natalia Stec i Ewa. Złożono ofiarę 200 zł. Do ofiary dołączyła się Janina Marek 50 zł. „Bóg zapłać”.
  10. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.