IV Niedziela Zwykła

1. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. Bardzo proszę przynieść gromnice na liturgię. Jest to dzień życia konsekrowanego. Składka na klasztory kontemplacyjne w diecezji.
  2. Bardzo proszę scholę, starszych ministrantów, młodzież, rodziców kandydatów do bierzmowania do demontażu wystroju świątecznego w środę po Mszy św. wieczornej.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzina święta o 16:30. Spowiedź w I piątek od godz. 16:00. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00. Różaniec w sobotę o 16:30. Zapraszam.
  4. Ofiara do puszek na poszkodowanych w Chorwacji: 675,50 zł. „Bóg zapłać”.
  5. Sprzątanie i odśnieżanie: Anna i Janusz Skórscy, Elżbieta Banach, Monika i Robert Betlej, Bożena Stefańska. Ofiara na potrzeby kościoła:250 zł. Do ofiary dołożyła się Grażyna Banach. „Bóg zapłać”.
  6. Intencje: 1- 7 II 2021