IV Niedziela Wielkanocna

1. W niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Jutro Uroczystość św. Stanisława Bp. i Męczennika.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we środę o godz. 17:30 w Tarnowcu. Proszę zabrać indeks.
  4. Próba dla dzieci I Komunijnych w środę i piątek o godz. 16:00.
  5. Spowiedź dla dzieci, rodziców, rodzeństwa, krewnych w sobotę o godz. 9:00.
  6. I Komunia dla dzieci w niedzielę o godz. 11:00.
  7. Dziękuję rodzicom i rodzeństwu dzieci I Komunijnych za sprzątanie kościoła i obejścia. „Bóg zapłać”.
  8. Duszpastersko Liturgicznej Służby Ołtarza w czasie wakacji zaprasza do uczestnictwa w turnusach wakacyjnych, które odbędą się w wyremontowanym domu rekolekcyjnym w Kotani. Zapisy rozpoczynają się w sobotę 7 maja. Szczegółowe informacje w załącznikach oraz na stronie www.lso.rzeszow.pl (Plakat, Informacje)
  9. Sprzątanie: Lidia Polak, Marta Polak, Dorota Kosiek. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. Do ofiary dołożyli się Stanisława Kosiek 100 zł i Stanisław Polak 100 zł. ” Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 9 -15.V.2022