III Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego

1. W przyszłą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego. Proszę przynieść świece – gromnice na liturgię.
  2. W niedzielę Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na klasztory kontemplacyjne w diecezji. Zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od 9:00. Różaniec o 16:30.
  4. Jasełka w niedzielę o 14:00, a o 15:00 Msza św.
  5. Kolęda w Gliniczku od Domu Ludowego w stronę Czeluśnicy w poniedziałek od 16:00 do 20:00. Wtorek i środa od 15:00 do 20:00. Gdyby ktoś został pominięty to proszę o zgłoszenie.
  6. Proszę kandydatów do bierzmowania o pomoc w posprzątaniu salki katechetycznej w środę o 15:30.
  7. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  8. Sprzątanie: Grażyna Chochołek, Lidia Nosek, Beata Rzeczyca. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. Ofiara na potrzeby kościoła złożyły: Zofia Nosek, Elżbieta Dunaj, Małgorzata Jasińska po 50 zł. Ofiara na ogrzewanie kościoła: 100 zł rodzina Banachów z Gąsówki. „Bóg zapłać”.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich: Arka i Cuda i Łaski.