III Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj niedziela Gaudete – Radości
  2. Jutro rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Bożego Narodzenia.
  3. We wtorek rozpoczyna się druga część Adwentu skierowana ku celebracji Tajemnicy Wcielenia.
  4. We wtorek spowiedź w parafii: 15.00 – 16.30 i 17.00 – 18.00. W piątek w Tarnowcu, w sobotę we Farze jasielskiej i Franciszkanów, w poniedziałek u Franciszkanów w Jaśle.
  5. Dziękuję za składkę inwestycyjną: 9010 zł. Ofiara do puszek na Kościoły Wschodnie: 610 zł 28 gr. „Bóg zapłać”.
  6. Wszystkim ofiarodawcom „Torba Miłosierdzia” i członkom Caritas i Akcji Katolickiej za posegregowanie produktów i rozwiezienie do 17 osób dziękuję za czas i dobre serce.
  7. Do nabycia w zakrystii świece i opłatki.
  8. Chłopcy rozwożą w tym tygodniu opłatki w Czeluśnicy.
  9. Tradycyjnie do dekoracji świątecznych: szopka i wystrój, zapraszam rodziców kandydatów do bierzmowania (kl. VIII) na spotkanie organizacyjne w środę po Mszy św.
  10. Gdyby ktoś chciał ofiarować żywą choinkę do kościoła zapraszam na spotkanie we środę po Mszy św.
  11. Sprzątanie: Rączka Marzena, Koczwara Tomasz, Polak Beata. Ofiara na potrzeby kościoła: 150 zł. „Bóg zapłać”.
  12. Msze św. w tygodniu o 18:00.
  13. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich.
  14. Błogosławionej, radosnej niedzieli i tygodnia. 🙂