III Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. W czwartek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Bożego Narodzenia.
  3. Ze składki do puszek na Kościoły Wschodnie zebrano: 579 zł. „Bóg zapłać”.
  4. Bardzo dziękuję Panom za posprzątanie obejścia kościoła i kaplicy.
  5. Dziękuję paniom z Caritasu za rozwiezienie „torby miłosierdzia” do potrzebujących. Dziękuję darczyńcom za produkty.
  6. Dziękuję kościelnym za rozwiezienie opłatków. „Bóg zapłać” za ofiary. Opłatki w zakrystii.
  7. W czwartek i piątek będzie podstawiony kontener przy Domu Ludowym na makulaturę: gazety, książki, pudełka. Zebrane pieniążki będą przeznaczone na budowę kaplicy.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i egzamin z Małego Katechizmu w czwartek o godz.: 16:00.
  9. Sprzątanie: Magdalena Śmietana, Bernadetta Osika, Tomasz Zdzymira. Ofiara na potrzeby kościoła: 150 zł. Do ofiary dołączyli się Danuta i Józef Bochnia 100 zł. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 13 – 19.XII.2021