II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego to szczególny dzień modlitwy za misje i misjonarzy. Składka z tego dnia jest przeznaczona na cele misyjne.
  2. W Uroczystość Objawienia Pańskiego przypadają kolejne rocznice konsekracji Czcigodnych Księży Biskupów Kazimierza i Edwarda. Z tej racji w dniu 6 stycznia 2021 r. o godz. 12 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Jana będzie sprawowana w katedrze rzeszowskiej Msza Święta w ich intencji. Zapraszamy wszystkich do modlitwy w intencji naszych drogich Księży Biskupów. Msza święta będzie transmitowana przez katolickie radio „Via”.
  3. W związku z tym, że tradycyjne kolędowanie misyjne dzieci po domach nie będzie możliwe w tym roku zachęcamy do wsparcia potrzebujących dzieci poprzez zbiórkę internetową  https://www.katolikwspiera.pl/pomoz-masajskim-dzieciom.html
  4. Dziewczynki ze scholii przed wszystkimi Mszami św. w Trzech Króli będą rozprowadzać kadzidło i kredę. Cena wywoławcza 2 zł. Zarobione pieniążki będą przeznaczone na potrzeby scholii.
  5. W tygodniu I czwartek miesiąca. Godzina Święta o 16:30.
  6. Bardzo dziękuję panu Leszkowi Garbacikowi za naprawienie wzmacniacza na chórze.
  7. Sprzątanie i stroiki: Jolanta, Bogdan, Dawid Garbacik, Katarzyna Krzysztof Piskorz, Barbara Wójtowicz. Ofiara na potrzeby kościoła 200 zł. „Bóg zapłać”.
  8. Intencje: 4- 10.I.2021