II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Godzina łaski dla duszy i ciała od 12.00 do 13.00.
  2. Wręczenie medalików dla dzieci I komunijnych na Sumie.
  3. Dzisiaj składka inwestycyjna, a po Mszy św. składka do puszek jako pomoc materialna Kościołom Wschodnim. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
  4. Dziękuję za zorganizowanie dnia św. Mikołaja.
  5. Zakończono prace na poddaszu kościoła: wełna i robocizna: 19930,12; przewody elektryczne i kratki wentylacyjne: 1160 zł. Suma: 21090,12 zł. Dziękuję p. Wojciechowi, p. Łukaszowi za zamontowanie wywietrzników i p. elektrykom.
  6. Przegląd i remont pieca w kościele: 600 zł.
  7. W tym tygodniu strażacy będą rozwozić kalendarze. Proszę o serdeczne przyjęcie.
  8. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu we wtorek po Mszy św.
  9. Są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny: duże 12 zł., małe 5 zł.
  10. Opłatki chłopcy będą rozwozić po domach i do nabycia w zakrystii.
  11. Zapraszam na roraty w tygodniu o 17.00. Mile widziany lampion.
  12. Sprzątanie: Świdrak Barbara, Betlej Aleksandra, Gałuszka Krystyna, Koczwara Maria. Ofiara na potrzeby kościoła 200 zł. Bóg zapłać.