II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziękuję za uczestnictwo w nabożeństwach wypominkowych i złożone z tej racji ofiary.
  3. W tygodniu RORATY o godz. 17:00. Zapraszam wszystkich, by uczcić Matkę Bożą. Dzieci zapraszam z lampionami.
  4. We wtorek wspomnienie św. Mikołaja. Do naszej parafii św. Mikołaj został zaproszony na godz. 16:00 i nie odmówił. Zapraszam grzeczne dzieci, ministrantów, scholę.
  5. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszam dzieci I komunijne do odebrania medalików.
  6. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. Duże po 18 zł. Małe po 8 zł.
  7. Caritas jak co roku organizuję akcję „paczka miłosierdzia”. Papierowe torby są do zabrania przy gazetach pod chórem. (konserwy, kasza, mąka, ryż, makaron, kawa, herbata, olej, cukier) Proszę do torby nie wkładać ciastek i słodyczy).
  8. Od poniedziałku strażacy będą roznosić kalendarze. Za miłe ich przyjęcie – dziękuję.
  9. Gdy kapłan jest w konfesjonale to proszę zostawić miejsce dla spowiadających się. Penitenci się krępują gdy jest ciasno.
  10. Zapowiedzi: Joanna Janiga zam. w Przysiekach i Mirosław Mróz zam. w Gliniczku zapowiedz III. Małgorzata Gierula zam. w Czeluśnicy i Mateusz Bednarz zam. w Jaśle zapowiedź I.
  11. Sprzątanie: Barbara Forystek, Dorota Głowacka, Ewa Drabik. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. Do ofiary dołożyły się: Janina Kucharska, Elżbieta Hajkuś, Agnieszka Drabik 150 zł. „Bóg zapłać”.
  12. Intencje: 5 – 11.XII.2022