II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańcowych.
  2. Dzisiaj przeżywamy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Pamiętajmy w modlitwie o naszych misjonarzach wspierając Kościół na Wschodzie ofiarami do puszek.
  3. Zapraszam w tygodniu dzieci z lampionami na roraty
  4. .W zakrystii są świece na stół wigilijny. Duże po 16 zł. a małe po 6 zł
  5. W poniedziałek wspomnienie św. Mikołaja. Św. Mikołaj jest zaproszony do naszej parafii na godz. 16:00. Zapraszam dzieci, ministrantów, scholę.
  6. W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Wręczenie dzieciom I komunijnym medalików. Zapraszam dzieci z rodzicami.
  7. W tygodniu strażacy będą roznosić kalendarze. Zebrane datki będą przeznaczone na wykończenie drugiego boksu garażowego.
  8. Bardzo proszę panów i kto tylko może do pomocy w posprzątaniu kaplicy, parkingu i obejścia kościoła w sobotę na godz. 9:00. Potrzebne będą łopaty, traktor z przyczepką. Jeśli ktoś potrzebuje gruz na drogę to trochę się uzbierało na parkingu. Trzeba przygotować obejście kościoła przed zimą.
  9. Wzrosła cena tygodnika „Niedziela” z 6 na 8 zł.
  10. Intencje: 6 – 12.XII.2021
  11. Sprzątanie: Wiesława Jureczko, Jadwiga Baron, Marta Uram. Ofiara na potrzeby kościoła: 200 zł. Do ofiary dołożył się Władysław Polak. „Bóg zapłać”. Koniec Gliniczka.