II Niedziela Adwentu

1. W drugą niedzielę Adwentu (6 grudnia br.) obchodzimy 21. Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Pamiętajmy w modlitwie o naszych misjonarzach pracujących na Wschodzie.
  2. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę wypominkową za zmarłych i złożone ofiary.
  3. Dzisiaj wspomnienie św. Mikołaja – biskupa.
  4. Dziękuję paniom z Caritasu za przygotowanie prezentów z okazji św. Mikołaja dla LSO i Scholii.
  5. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Godzina łaski od 12:00 do 13:00. Na Mszy św. wieczornej poświęcenie i rozdanie medalików dzieciom przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. OSP Czeluśnica ogłasza mieszkańcom parafii, że w tygodniu będą roznoszone kalendarze strażackie na rok 2021. Podczas roznoszenia będą zachowane wszelkie środki sanitarne.
  7. W zakrystii do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny. Duże po 12 zł., małe po 6 zł.
  8. Gdyby ktoś jeszcze chciał się podzielić żywnością lub innymi produktami to proszę składać w zakrystii do 18 grudnia. „Torba Miłosierdzia”.
  9. P. Kościelny będzie roznosił opłatki jak to bywało w poprzednich latach z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  10. Ze składki inwestycyjnej za miesiąc listopad zebrano: 6710 zł. „Bóg zapłać”. Za tydzień składka inwestycyjna.
  11. Zachowanie ostrożności na drogach. Opaski odblaskowe.
  12. Sprzątanie: Zofia Ryzner, Elżbieta Głowacka, Maria Głowacka. Ofiara na potrzeby parafii 150 zł. „Bóg zapłać”.
  13. Intencje: 7- 13.XII. 2020
  14. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.