I Niedziela Wielkiego Postu

1. W sobotę, 4 marca, w liturgiczne święto św. Kazimierza Królewicza, przypada Dzień Imienin Biskupa Seniora Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. 5 marca br., w drugą niedzielę Wielkiego Postu będziemy przeżywać „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „Z misjonarzami budujemy Kościół”. Prosimy o zorganizowanie zbiórki do puszek, która będzie przeznaczona na Dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”.
  3. W tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Godzina Święta o 17:00. Msza św. o godz. 18:00. I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16:00. I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od 9:00. Różaniec I sobotni o godz. 17:00.
  4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej jak Droga Krzyżowa w piątek o 17:00. Plansze z naklejkami dla dzieci.
  5. Gorzkie Żale w niedzielę o 14:30 z kazaniem pasyjnym i Msza św.
  6. W następną niedzielę koło godz. 14:00 będziemy gościć figurę Matki Bożej z Fatimy, która peregrynuje po naszej diecezji. Figura pozostaje w naszej parafii do poniedziałku. W następną niedzielę podam program.
  7. Dzisiaj składka do puszek po każdej Mszy św. na ofiary wojny na Ukrainie.
  8. Ze składki do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii zebrano 2 250 zł. „Bóg zapłać”
  9. Sprzątanie: Rozalia Bolak, Anna Polak, Anna Mastej, Janusz Polak. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 27.II – 5.III.2023