I Niedziela Wielkiego Postu

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17:00, Gorzkie Żale w niedzielę po każdej Mszy św. ze względu na pandemię, żeby nie chodzić dwa razy do kościoła. Kto pragnie uczestniczyć to zapraszam. W następną niedzielę Msza św. popołudniowa o godz.: 14:00 a potem Gorzkie Żale. Zapraszam.
  2. W II niedzielę Wielkiego Postu, 28.02.2021 r. pod hasłem „Żyjmy Eucharystią” obchodzić będziemy Niedzielę „Ad Gentes” – (j. łac. do ludzi, ku ludziom). Jest to dzień duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy. Z tej racji będzie zbiórka do puszek na ten cel. „Bóg zapłać”.
  3. Cmentarz.
  4. 1% dla naszej szkoły i dla Caritas. Folderki do zabrania są na stoliku.
  5. Zbiórka ministrantów w środę o godz.: 16:00.
  6. Spotkanie Rady Parafialnej w środę po Mszy św. Zapraszam.
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz.: 15:45.
  8. Ze składki inwestycyjnej zebrano: 8 320 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Sprzątanie i odśnieżanie: rodzina Chochołków, Syrków i Radoniów. Ofiara na potrzeby kościoła 150 zł. „Bóg zapłać”.
  10. Intencje: 22 – 28 II 2021