II Niedziela Wielkiego Postu

1. Niedziela „Ad Gentes”. Jest to dzień duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy. Ofiary do puszek. „Bóg zapłać”.
  2. Gorzkie Żale po każdej Mszy św. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:00.
  3. W czwartek święto św. Kazimierza Królewicza i dzień imienin ks. bpa Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o księdzu Biskupie w modlitwie.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek – godzina święta od godz. 16:30 a potem Msza św., I piątek – spowiedź od godz. 16:00 i I sobota miesiąca – różaniec o godz. 16:30.
  5. Odwiedziny chorych będą przed samymi świętami.
  6. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Spotkanie Rady Parafialnej. Ustalono: – rozpoczęcie budowy kaplicy po świętach. Budową zajmie się firma p. Duszy. Wszystkie ofiary od każdej rodziny składane na inwestycję w parafii są księgowane i zapisywane.
  8. Na cmentarzu będą układane alejki.
  9. Dziękuję za odśnieżanie parkingów p. Kobakowi i p. Kozickiemu. „Bóg zapłać”.
  10. Sprzątanie: rodzina Sobotów i dwie rodziny Żebrackich. Ofiara na potrzeby kościoła 300 zł. „Bóg zapłać”.
  11. Intencje: 1- 7 III 2021