I Niedziela Adwentu

1. I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj zamiast adoracji list biskupa rzeszowskiego.
  2. Roraty w tygodniu o godz. 17.00. Zapraszam dzieci z lampionami.
  3. We wtorek o 15.00 zapraszam młodzież do pomocy poskładania kostki na cmentarzu.
  4. W czwartek rozpoczyna się triduum modlitw dla młodzieży żeńskiej przed Uroczystością Niep. Poczęcia NMP.
  5. Kandydaci do bierzmowania kl. VII i kl. VIII obowiązkowo przychodzą w czwartek.
  6. W czwartek po Mszy św. odwiedzi nas św. Mikołaj. Zapraszam dzieci, wszystkich ministrantów i scholę. Rodziców zapraszam do współpracy ze św. Mikołajem.
  7. W tygodniu I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek o 16.00. W sobotę Róża Różańcowa prowadzi różaniec o 16.30. Odwiedziny chorych od 9.00.
  8. Przez okres Adwentu szczególna akcja trzeźwości.
  9. W niedzielę 8 grudnia XX dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiary do puszek na ten cel.
  10. W niedzielę 8 grudnia o 10.30 wręczenie medalików dzieciom I komunijnym. Składka inwestycyjna.
  11. Sprzątanie: Świdrak Bartosz, Bułat Lucyna, Pętlak Grażyna, Biroś Beata, Biroś Paweł. Ofiara na potrzeby kościoła 250 zł. Do ofiary dołożyła się Elżbieta Biroś. Dziękuję.
  12. Dziękuję Pani Dekoratorce Ewie i ekipie za dekorację adwentową.
  13. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Specjalny nr Źródła i Dominik dla dzieci.
  14. Błogosławionej niedzieli i radosnego czasu Adwentu.