I Niedziela Adwentu

1. Rozpoczynamy Adwent: czas liturgicznego, radosnego oczekiwania na przyjście Pana na końcu czasów i w tajemnicy świąt Bożego Narodzenia.
  2. W tygodniu RORATY o godz. 17:00. Zapraszam wszystkich, by uczcić Matkę Bożą. Dzieci zapraszam z lampionami.
  3. W zakrystii są świece na stół wigilijny. Duże po 16 zł. a małe po 6 zł.
  4. We wtorek święto św. Andrzeja Apostoła.
  5. Zbiórka dla kandydatów na ministranta w środę o godz. 16:00.
  6. W niedzielę, 5 grudnia br. będziemy przeżywać dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Pamiętajmy w modlitwie o naszych misjonarzach wspierając Kościół na Wschodzie ofiarami do puszek.
  7. W tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta od 16:30. Spowiedź w piątek od godz. 16:00. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9:00. Różaniec I sobotni o godz.: 16:30. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Sprzątanie: Agnieszka Świszcz, Magdalena Muszyńska, Zofia Wrona, Anna Czekańska. Ofiara na potrzeby kościoła: 200 zł. „Bóg zapłać”.
  9. Intencje: 29.XI – 05.XII.2021