XXXIII Niedziela Zwykła

Kto nie chce pracować, niech też nie je

1. Dzisiaj III Światowy Dzień Ubogich i Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków.
  2. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na prace remontowe w kościele i plebanii.
  3. Izolacja poddasza kościoła została zakończona. Zostaną jeszcze zamontowane wentylatory.
  4. Dziękuję Strażakom za wykonane prace porządkowe na poddaszu w kościele nad zakrystią.
  5. Zbiórka złomu organizowana przez Strażaków naszej parafii. Środa: Gąsówka i Gliniczek; Czwartek: Czeluśnica od godz. 15.00. Uzyskane pieniążki zostaną przeznaczone na sprzęt ratowniczy.
  6. Zbiórka kandydatów na ministranta we wtorek o 15.30 – obecność obowiązkowa.
  7. W przyszłą niedzielę: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne Akcji Katolickiej i KSMu.
  8. Sprzątanie: Maria Dubiel, Monika Wanat. Ofiara na potrzeby kościoła: 150 zł. Do ofiary dołożyła się Zofia Wanat. Bóg Zapłać.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.