32 Niedziela zwykła, 12.11.2023.

Dziś XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Na stoliku są ulotki związane z tym wydarzeniem. Naszą modlitwą i ofiarą możemy wspomóc dzieła Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

We wtorek zbiórka LSO po Mszy świętej wieczorem.

W środę spotkanie Rady Duszpasterskiej o godzinie 19:00.

W czwartek w ciszy adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16:00, następnie modlitwy o powołania i przez wstawiennictwo św. Maksymiliana.

W piątek spotkanie oazy o godzinie 15:30. Po Mszy świętej spotkanie KSM.

W sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki Diecezji Rzeszowskiej, KSM i Ruchu Czystych Serc.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Ubogich.

Modlitwy wypomnikowe w niedzielę o godzinie 15:40, a w dni zwykłe po Mszy świętej wieczornej.

Wizytacja kanoniczna naszej parafii przez Ks. Biskupa Jana i udzielenie sakramentu bierzmowania młodzieży klasy 7 i 8 planowane jest na 26 luty 2024 roku (poniedziałek).

Zachęcam do czytania prasy religijnej. Jest „Niedziela”, „Gość”, raz w miesiącu „Staś” dla dzieci. Inne tytuły jeśli są na stoliku można zabrać za darmo.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty: Anna Skórska, Elżbieta Banach, Monika Betlej, Kornelia Betlej. Do ofiary na kwiaty dołożyła się Grażyna Wilk (50 zł.).

Zmarła: ś.p. Barbara Grzesiak. Dziś Różaniec w kaplicy Domu Pogrzebowego Kalla, o godzinie 17:00. Różaniec u nas w kościele, w poniedziałek, 13.11. o godzinie 13:30. Msza pogrzebowa o godzinie  14:00, następnie przejazd i złożenie ciała do grobu na cmentarzu w Jaśle  – Wieczne odpoczywanie